Almanya'da doğup büyüyen 3 kardeş Resul, Recep ve Yahya. Vücut geliştirmeyi hayat felsefesi olarak benimsemiş bu kardeşler Youtube'da özgün içerik üreterek takipçilerine yararlı videolar sunmaya çalışıyorlar. Şuan Türkiye'ye kesin dönüş yapma hazırlığındalar.

Peki Shredded Brothers nasıl meşhur oldu? Lazar Angelov hakkında düşünceleri ? Shredded Brothers vücutları natürel mi ? Ne tarz video çekiyorlar ? bu soruların cevabı haberin devamında...

İngilizcede “Shredded Brothers” kelime anlamı olarak, parçalı vücutlu kardeşler anlamına geliyor. 3 gurbetçi kardeş olan Recep, Resul ve Yahya aslen Erzurumlu olup, Resul 1990 doğumlu, Recep 1992, Yahya ise 1993 doğumludur.

Vücut geliştirmeyi eğlenceli hale getirmeye çalışan bu kardeşler, birbirlerini kışkırtma, lüks arabalar kullanıp hız yapma, almanlara türkler hakkında soru sorma, supplement hakkında detaylı bilgi verme kendi deneyimlerini paylaşma, ağırlık antremanlarında yapılan hatalara dikkat çekip sakatlıkları önleme ve vlog tarzı videolar ile takipçilerinin güzel vakit geçirmelerine neden oluyorlar. 

Günlük hayatlarında nelerle uğraştıklarını ve yakından takip etmek isteyen arkadaşları devamlı instagram hesaplarına yönlendiriyorlar. 


Resul'un boy ve kilosu :
Resul on season 85 kilo, off season 97 kilo vücut ağırlığına ve 181 cm boya sahip. Resul'u instagram'dan takip etmek için burayı tıklayabilirsiniz.Recep'in boy ve kilosu :
Recep on season 85 kilo, off season 103-105 kilo vücut ağırlığına ve 178 cm boya sahip.
Recep'i instagram'dan takip etmek için burayı tıklayabilirsiniz.


Yahya'nın boy ve kilosuYahya on season 82 kilo, off season 88-89 kilo vücut ağırlığına ve 178 cm boya sahip

Yahya'nın instagram'dan takip etmek için burayı tıklayabilirsiniz.

Post a Comment

Yorum bırakırsanız seviniriz :D

Daha yeni Daha eski