Wscope nedir? Nasıl bir uygulamadır? Ne işe yarar? Wscope indir

- Eylül 14, 2018
Wscope nasıl bir uygulama? Wscope nedir? Wscope ne işe yarar? Wscope sahibi kim ve yerli üretim mi? Wscope çalışıyor mu ve ücretsiz mi gibi soruları cevaplamaya çalışacağız.

Wscope eski adıyla Whatscope bir Whatsapp takip programıdır. Sevgilinizin, çocuklarınızın veya sevdiğiniz bir arkadaşınızın Whatsapp'da bulunduğu süre boyunca kaç dakika "online" olduğunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca uygulamanın içinde, geçmişe dönük bilgileri arşivleyen bir takvim de  bulunuyor. Takibe aldığınız kişiler çevrimiçi olduğunda telefonunuza anlık bildirim geliyor. Ayrıca son görülme tarihini gizleyenleri de takibe alabiliyorsunuz. 

Wscope uygulaması Murat Uysal tarafından tasarlanmıştır ve tamamen yerli bir uygulamadır.
Örneğin sevgiliniz gece siz uyurken başkalarıyla yazışıyor. Siz sabah uyandığınızda son görülme tarihi ile size günaydın mesajı attığı dakika aynı olunca mutlu oluyorsunuz. Sabah uyanmış ve sırf bana günaydın mesajı atmış ve çıkmış diye düşünürken, bu program bütün gerçekleri size rapor halinde sunuyor. Yuva yıkma ihtimali yüksek olan bu programı kullanmanızı pek tavsiye etmesek de, güzel amaçlar için kullanılabilir. ( çocuğunuzu takip etmek için mesela)


Wscope Uygulaması Ücretli Mi?


Wscope uygulamasını indirmek ücretsiz olsa da haftalık, aylık veya yıllık kullanımı ücretlidir. Eğer uygulamayı kullanmak istiyorsanız para ödemek zorunda kalacaksınız. Bu tarz uygulamalar nispeten pahalıdır. Ayrıca, Wscope uygulaması tam anlamıyla kusursuz değildir, bazen programın donduğu ve çalışmadığı, uygulamanın yorum kısmında kullanıcılar tarafından dile getirilmiştir.

Benzer olarak, Whatdog,Wossip, WhatTrack ve WhatsEye gibi uygulamalar olsa da şu an en çok tercih edilen uygulama Wscope uygulamasıdır. Alternatif olabilecek diğer programlar da ücretlidir.

İlginizi çekebilecek diğer haberimiz: 

https://www.karincha.com/2018/09/twitterda-sizi-takip-etmeyenleri.html


Advertisement

3 yorum

avatar

wscope uygulaması hakkında pek bilgim yoktu. Ama ücretli olması hoş olmamış. bir de benim aradığım sadece whatsapp de ne zaman cevrimici olmuş değil aynı zamanda kimlerle görüştüğünü bilmek istiyorum. bu tarz bir program varsa bana daha çok faydalı olur

avatar

o tarz bir program daha bulamadık ama araştırmaya devam ediyoruz denk geldiğimizde sitemize yeniden bir yazı hazırlayıp paylaşacağız

avatar

Iphone 7 plusa indirdim fakat numara ekle diyor sms sayfasını açıyor ama sms gelmiyor yardımcı olursanız sevinirim ?

Yorum bırakırsanız seviniriz :D
EmoticonEmoticon

Popüler Yayınlar

 

Start typing and press Enter to search