Yandex Toloka size verilen görevleri yerine getirerek para kazanmanızı sağlıyor. Toloka Yandex ile para kazanmak mümkün. Peki Toloka ne kadar para kazandırıyor ve sitem nasıl işliyor? Hepsini anlatacağız.


Yandex Toloka ile Para Kazanmak

Yandex, Google'dan sonra en büyük arama motoru. Bu arama motoru Toloka sayesinde üyelerine çeşitli görevler vererek para kazanmalarını sağlıyor. Yandex, otomatik olarak yapılamayan işlemleri, bu uygulama sayesinde insanlara yaptırıyor. Toloka'ya başlamak için öncelikle bir Yandex hesabınız olması gerekiyor. Daha sonra https://toloka.yandex.com.tr hesabından sisteme giriş yaparak işlemlere başlayabilirsiniz. 

Giriş yaptıktan sonra karşınıza şu şekilde bir sayfa çıkacak:


Daha sonra size verilen görevlerin karşısında, bu görevleri yerine getirmeniz halinde ne kadar para kazanabileceğiniz yazıyor.

Örnek;

Görev 1 en az 0,01 usd en fazla 1,00 usd. 

Burada kazanabileceğiniz para, yaptığınız görevin sıklığına ve kalitesine göre değişiklik gösteriyor. Yani ne kadar para kazanacağız tamamen sizin performansınızla doğru orantılıdır. Eğer Toloka uygulamasını sıkı kullanmazsanız kazancınız sizi tatmin etmeyebilir. Ama her gün girip bir kaç görev yaptığınızda size güzel bir harçlık kazandırabilir. Tabii ki deli paralar kazanamayabilirsiniz ama aylık ortalama 200 ile 700 tl arasında kazanabilirsiniz. 700 tl üzeri kazananlar da var ama böyle bir kazanç için çok fazla zaman harcamanız gerekebilir. Unutmadan söyleyelim bazı görevler kısa, bazı görevler ise uzun ve kazanç da ona göre az veya çok. Kazandığınız para Dolar olarak hesabınıza yatıyor.

Kazancı nasıl alıyoruz? Ödeme nasıl gerçekleşiyor? 


Görevleri düzenli bir şekilde yerine getirerek para kazanabilir ve bu parayı çekebilirsiniz. Yandex Toloka’da kazandığınız parayı Yandex.Money, Skrill ve PayPal ödeme sistemleri aracılığı ile çekebilir ve daha sonra bu sistemlerden banka hesabınıza veya kredi kartınıza aktarabilirsiniz. Şu an için sadece yukarıda belirtilen ödeme sistemleri ile paranızı çekebiliyorsunuz. Ancak ilerleyen zamanlarda Yandex Toloka’nın iyileştirilmesiyle daha farklı sistemlerle de paranızı çekebileceksiniz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler
Yandex Toloka ödeme konusunda kesinlikle güvenilebilir bir firmadır. Görevleri istenilen şekilde tamamlarsanız çok rahat bir şekilde ek gelir elde edebilirsiniz. Ancak her yerde olduğu gibi bu sistemi kullanarak fazla yorulmadan, uzun süre çalışmadan para kazanmak isteyen birçok kişi olacaktır. Eğer görevleri umursamadan, yapmış olmak için yaparsanız size ödeme yapılmayabilir. Zira size verilen görevler ve sonuçları da Yandex tarafından incelenmekte ve sistemin daha da iyileştirilmesi için kullanılmaktadır. Bu nedenle hangi görevi yaparsanız yapın, en iyi şekilde sizden istenileni yapmanız gerekmektedir. Bu şekilde görevleri tam olarak yerine getirirseniz Yandex Toloka aracılığı ile para kazanabilirsiniz. Çok yüksek miktarlarda olmasa da buradan kazanacağınız para size ek gelir olacaktır. İnternetten para kazanmaya Yandex Tolaka’ya üye olarak ücretsiz bir şekilde adım atabilirsiniz.

Kaynak:www.parakazanirim.blogspot.com

6 Yorumlar

Yorum bırakırsanız seviniriz :D

 1. Bunu duymuştum daha önce de. Dediğiniz gibi yüksek miktarlarda kazandırmasa bile ihtiyacı olanlar için bir ek gelir olabilir.

  YanıtlayınSil
 2. değerli yorumunuz için teşekkür ederiz

  YanıtlayınSil
 3. Kardeşim eline sağlık güzel bir paylaşım olmuş internetten para kazanmak isteyenler için, paranın azı çoğu olmaz yeter ki aksın.

  YanıtlayınSil
 4. Bende bir ara denemek istiyordum bu yazı daha da teşvik etti şimdi. :)

  YanıtlayınSil
 5. Hiç fena bir fikir gibi durmuyor.

  YanıtlayınSil
 6. Yandex ile para kazanma yöntemini güzel dile getirmişiniz. Ama baya zaman harcamak gerekiyor galiba.

  YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

Yorum bırakırsanız seviniriz :D

Daha yeni Daha eski